Новини‎ > ‎

Оголошення

ЗАВДАННЯ НА КАНІКУЛИ

опубліковано 20 черв. 2017 р., 06:40 Тетяна Ольховська   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 23:25 ]

 

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 23 трав. 2017 р., 12:42 Тетяна Ольховська


Переможці районного етапу міського конкурсу «Київ - місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати»

опубліковано 23 трав. 2017 р., 12:39 Тетяна Ольховська

Вітаємо переможців районного етапу міського конкурсу «Київ-місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Запрошуємо на роботу

опубліковано 23 трав. 2017 р., 00:03 Тетяна Ольховська   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 05:46 ]


  Адміністрація Технічого ліцею запрошує бажаючих на вакантні посади педагогів-організаторів навчальних груп, педагог - організатор ліцею.
  За більш детальною інформацією звертатись за тел.243-25-22

Інформація Технічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва про відзначення Всесвітнього дня вишиванки

опубліковано 18 трав. 2017 р., 14:38 Тетяна Ольховська   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 12:27 ]

Cорочку мати вишила мені... 
Сорочку мати сину вишивала 
І душу, й серце в вишивку вкладала. 
Як пам"яті народної відлунки, 
На полотні з"являлись візерунки, 
Де кожен хрестик - то життєві миті... 
Мережила по білому блакиттю, 
Лягала ниточка до ниточки мрійливо - 
Дитині б долю вишити щасливу, 
Щоб оберегом стала для синочка 
Руками неньки вишита сорочка.

Д. Павличко

 Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. 
  Традиційно День вишиванки в Технічному ліцеї проходить двічі на рік: в Чистий четвер та у Всесвітній день вишиванки. 13 квітня та 18 травня у Технічному ліцеї було проведено День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і ліцей замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал ліцею. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, а також  відбувся вишиваний флешмоб під гаслом «Вишиванка- твій генетичний код». І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу

                                


                                          

Досягнення Технічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва в 2016-2017 навчальному році

опубліковано 17 трав. 2017 р., 06:26 Тетяна Ольховська   [ оновлено 22 трав. 2017 р., 23:47 ]

Вчителі Технічного ліцею активно, на високому професійному, науковому і педагогічному рівнях провели в 2016-2017 навчальному році роботу по підготовці ліцеїстів до Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. За результатами цієї діяльності учні ліцею здобули 312 призових місць у  ІІ (районному) етапі, 88 призових місць у ІІІ (міському) та 2 призових місця в ІV (всеукраїнському) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад  із навчальних предметів; 85 призових місць у І (районному) етапі, 25 призових місць у ІІ (міському)  та 2 призових місця у ІІІ (всеукраїнському) етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Найбільшу кількість призових місць здобули та стали переможцями в номінації «Учень року»  такі ліцеїсти: Совайло Кирило, Кришталь Віктор, Жабура Яна, Колесник Віктор, Воробйов Георгій, Яровий Сергій, Бондаренко Максим, Юшко Артем, Чемерисов Андрій.

Переможцями в номінації «Учитель року» за результатами діяльності вчителів Технічного ліцею НТУУ «КПІ» та за підсумками конкурсів, районних, міських і всеукраїнських етапів олімпіад із навчальних предметів та Малої академії наук у 2016-2017 навчальному році стали: вчитель математики Кононенко Владислав Андрійович; вчитель-методист, вчитель математики Кононенко Олена Анатоліївна; вчитель-методист, вчитель географії Меньшикова Алла Петрівна; вчитель І категорії, вчитель англійської мови Кравчук Інна Миколаївна, вчитель фізики Буцан Сергій Володимирович.

 

Вітаємо всіх переможців!
Друга світова війна назавжди залишила свій відбиток. І не лише в історії України та світу, а на долі кожної людини, що жила на цій землі.

опубліковано 10 трав. 2017 р., 10:55 Тетяна Ольховська   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 11:01 ]

    Людські втрати серед цивільних в Україні склали понад 5 мільйонів людей, з них більше 1,5 мільйона загинули внаслідок Холокосту. Приблизно 4 мільйони українських військових полягли у запеклих боях. Під час Другої світової було зруйновано понад 28000 сіл та 700 міст. Всі ці цифри - не просто страшна статистика. У ТЛ "КПІ" відбувся захід ""Родинна пам'ять про війну 1939-1945рр".Ліцеїсти поділилися сімейними історіями рідних,які брали участь у воєнних діях.
    Ми дякуємо їм за Подвиг, за страшну ціну, яку довелося заплатити, аби наступні покоління жили краще. На жаль зараз Україна знову живе у реаліях війни. Наше покоління як ніхто має розуміти ціну мирного неба над головою та шанувати в цей день усіх, хто сплатив її заради нас з вами у часи Другої світової.

                           

             

Вічна пам'ять

опубліковано 8 трав. 2017 р., 01:24 Тетяна Ольховська


Прес-центр

опубліковано 8 трав. 2017 р., 01:20 Тетяна Ольховська   [ оновлено 8 трав. 2017 р., 01:20 ]

ІНФОРМАЦІЯ
Технічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва про роботу прес-центру ліцею за 2016-2017 навчальний рік

Прес-центр ліцею видає друковану газету «Ліцейний вісник» (один раз на 2 місяці), випускає тематичні випуски радіогазети «Калейдоскоп» (один раз на тиждень).
Прес-центр ліцею бере активну участь у реалізації проектів ради самоврядування «Вчимося спілкуванню», «Дискусійний клуб».
Протягом усіх  навчальних років представники прес-центру беруть участь у районних та міських майстер-класах та конкурсах, неодноразово отримуючи нагороди.

Головний редактор: Фещенко Єгор, 9 клас.
Заступник редактора: Романенко Святослав, 9 клас.
Журналісти: Фещенко Єгор, Романенко Святослав, Пальгуєва Аліна, Шевляков Андрій, Чернишевич Дар'я.
Комп’ютерна верстка: : Фещенко Єгор, Романенко Святослав. 
Куратор прес-центру: Корнієнко Ганна Ігорівна, вчитель мистецтва та художньої культури.
 

«Чорнобиль - трава»

опубліковано 4 трав. 2017 р., 19:51 Тетяна Ольховська   [ оновлено 4 трав. 2017 р., 22:20 ]

26 квітня у актовій залі Технічного Ліцею відбувся захід під назвою «Чорнобиль - трава» присвячений 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. Беручи активну участь у підготовці заходу, учні продемонстрували, що дана тема їм не байдужа і пам’ять про ті трагічні події на віки закарбована в українських серцях, адже народ, який не пам’ятає своєї історії, приречений на її повторення.

Даний захід сприяв засвоєнню учнями того, що урятований світ – найкращий памятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Тож пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин…


               
  
1-10 of 390