АДМІНІСТРАЦІЯ

Красюк Федір Михайлович – директор Технічного ліцею НТУУ «КПІ» нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України (1994р.), Знаком «Відмінник освіти України» (2001р.), Знаком «Василь Сухомлинський» (2007р.), Знаком «Відмінник столичної освіти» (2011р.) та присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2013р.).

Красюк Федір Михайлович має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист».

Красюк Ф.М. відзначається високим рівнем професійної майстерності, є генератором багатьох ідей, які дають позитивний результат у навчально-виховній діяльності. Володіє ефективними методами організації навчання ліцеїстів, 

використовує новітні технології,  формує в учнів науковий світогляд, сприяє розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей.

Випускники Технічного ліцею за результатами зовнішнього незалежного оцінювання щорічно є одними з кращих як в місті Києві, так і в Україні. Ліцей постійно входить до 50 кращих навчальних закладів України. А в 2013 році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання посів почесне 5 місце в Україні.

Федір Михайлович багато уваги приділяє створенню сприятливих умов роботи ліцею, під його керівництвом здійснюється інноваційна 

освітня діяльність, удосконалюється структура, стиль та методи управління навчально-виховним процесом, дбає про стимулювання професійного розвитку педагогів, про мотивацію їх творчої праці, про культуру відносин між вчителем та учнем, між вчителем та батьками.

Красюк Ф.М. згуртував колектив однодумців та спрямував діяльність на створення комфортних умов для навчання талановитої, обдарованої та здібної молоді та залучення її до систематичної науково-дослідницької, пошукової та експериментальної роботи.

Федір Михайлович творчий ерудований, вимогливий, самовідданий педагог, який щиро вболіває за результати роботи закладу та долю своїх учнів.

Красюк Ф.М. займається науковою роботою, має ряд наукових статей, бере участь у Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Ділиться власним досвідом роботи щодо організації науково-методичної роботи, розвитку творчих здібностей дітей, роботи з обдарованими дітьми на сторінках педагогічних видань «Директор школи», «Шкільний світ», висвітлює питання інноваційних технологій фізичного виховання учнів.

Приймав участь у роботі круглих столів Верховної ради України по питанням реформування загальноосвітньої школи.Хлівнюк Оксана Сергіївна - заступник директора з ВРвчитель І категоріїГрамота РДА-2014р.


Хауха Оксана Володимирівна - заступник директора з НВРІ к.Грамота ГУОН-2002р., 2013р.; Подяка  РДА- 2009р.


Остаповська Інна Миколаївна – методист, Грамота РУО-2002р.; Грамота ГУОН-2003р., 2005р., Подяка  РДА-2010р.

 

 

            

Comments